Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Nasza utalentowana – Ola Cholewińska!

Grupa na tle wystawy

Kolejna wystawa prac plastycznych zaprasza – tym razem prace naszej tegorocznej maturzystki Oli Cholewińskiej z 4LE czekają na Was przy sali 84.

Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce 5 kwietnia 2024. Na wernisażu obecni byli koledzy i koleżanki Oli z klasy 4LE, jak również uczniowie z klasy 1LB. Tradycyjnie uroczystego otwarcia dokonała dyrektor naszej szkoły pani Agnieszka Czarnota, a wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć wychowawcy Oli - pana Andrzeja Osiaka.

Ola opowiadała nam o bardzo intensywnej, samodzielnej pracy jaką podjęła w okresie po swojej pierwszej wystawie w lutym 2023. Wszystko po to, aby rozwinąć swoje umiejętności i usprawnić rysunek i kreskę. Pilnie pracowała nad techniką portretowania i ta tematyka dominuje w jej aktualnych rysunkach. Wcześniejsze prace dotyczyły głównie bajek, teraz do tej tematyki nawiązuje tylko w kilku pracach. Gratulacje dla Oli za wytrwałość i wielki nakład zupełnie samodzielnej pracy, które przełożyły się na doskonałe rezultaty i dojrzalsze prace.

Zapraszamy na wystawę i do zapoznania się z biogramem Oli, który znajduje się na tablicy wystawienniczej wraz z pracami Waszej koleżanki.

Ewa Lipowska-Szymańska

Powrót na początek strony