Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach

Wycieczka do Lublina

aktor na scenie

Uczniowie klas drugich wybrali się na wycieczkę do Lublina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena, gdzie uczniowie obejrzeli interesujące i pouczające przedstawienie teatralne, pt. "Drzewo życzeń". Mądra, wzruszająca historia o sile przyjaźni, która pomaga pokonywać swoje lęki i uprzedzenia oraz o tym, że warto być otwartym na innych – nie tylko na przybyszów z innego kraju, ale również na rośliny i zwierzęta, od których możemy się wiele nauczyć. Spektakl wzbudził duże zainteresowanie uczniów, dostarczył wielu emocji oraz był okazją do kontaktu ze sztuką.

Powrót na początek strony